Kontakt

Jestem:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Grupy Adamed z siedzibą przy ul. Karowej 31A, 00-324 Warszawa. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@fundacjagrupyadamed.com.pl.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zdane za pomocą formularza pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w opisywanym celu przez niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione dostawcom systemów teleinformatycznych, z którymi współpracuje Administrator oraz innym podmiotom Grupy Adamed.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby użyć formularza kontaktowego.

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wystąpił błąd!

Twoja wiadomość nie została wysłana. Proszę spróbować później.

Organizator programu

ADAMED SmartUP:

Fundacja Grupy Adamed
ul. Karowa 31A
00-324 Warszawa

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.