ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

Skontaktuj się z nami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Grupy Adamed z siedzibą przy ul. Karowej 31A, 00-324 Warszawa. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@fundacjagrupyadamed.com.pl.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zdane za pomocą formularza pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w opisywanym celu przez niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione dostawcom systemów teleinformatycznych, z którymi współpracuje Administrator oraz innym podmiotom Grupy Adamed.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby użyć formularza kontaktowego.

PAP

Organizator programu ADAMED SmartUP:

Fundacja Grupy Adamed

ul. Karowa 31A

00-324 Warszawa

 

e-mail: kontakt@adamedsmartup.pl

telefon: +48 22 486 42 26

Patroni honorowi

Partnerzy

Logo Logo Logo

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.