Rozmowy rekrutacyjne ADAMED SmartUP za nami!

28 kwietnia 2016

W piątek 15 kwietnia br. w siedzibie Fundacji Grupy Adamed w Warszawie odbył się kolejny etap rekrutacji do drugiej edycji programu ADAMED SmartUP. Setka najzdolniejszych młodych osób z całej Polski wzięła udział w rozmowach rekrutacyjnych z Radą Naukową Programu.

Kandydaci zostali wyłonieni na podstawie udziału w grze w alternatywnej rzeczywistości i ocen przesłanych przez nich aplikacji. Testy i rozmowy rekrutacyjne odbyły się w czterech komisjach:

– Chemia i biochemia,

– Medycyna i nauki medyczne,

– Inżynieria i robotyka,

– Fizyka i nowe technologie.

Spotkania z Radą Naukową Programu to ostatni etap rekrutacji na innowacyjny obóz naukowy, na który laureaci programu wyjadą już w sierpniu.

Do udziału w dwóch edycjach programu ADAMED SmartUP zarejestrowały się łącznie 8734 osoby. O innowacyjnym obozie naukowym z zeszłego roku można przeczytać tutaj.

O wynikach rozmów rekrutacyjnych kandydatów poinformujemy po długim weekendzie majowym.

Pozostałe aktualności

Zakończyliśmy I etap rekrutacji do 11. edycji programu ADAMED SmartUP

16 maja 2025

W niedzielę, 4 maja 2025 roku, zakończyliśmy rejestrację do 11. edycji programu ADAMED SmartUP....

Za nami 6. Zjazd Absolwentów programu ADAMED SmartUP

24 kwietnia 2025

W dniach 12–13 kwietnia w Warszawie odbył się 6. Zjazd Absolwentów programu ADAMED SmartUP....

Idzie nowe! Właśnie ruszyła rekrutacja do 11. Już edycji programu Adamed SmartUp

14 kwietnia 2025

Z jakimi wyzwaniami mierzą się osoby niewidzące? Jak możemy wspierać seniorów w codziennym funkcjonowaniu?...

Warsztaty ADAMED SmartUP Academy po raz trzeci w Hiszpanii

18 listopada 2024

13 i 14 listopada odbyła się trzecia edycja ADAMED SmartUP Academy w Hiszpanii. Tegoroczne,...