Grupa Adamed z nominacją do nagrody MP Power Awards
21 marca 2017
Obóz ADAMED SmartUP w tegorocznej edycji konkursu MP Power Awards – poświęconego branży eventowej, otrzymał nominację w aż dwóch kategoriach: event firmowy (edukacja) oraz CSR w branży eventowej. Laureatów poznamy już 24 marca 2017 r., podczas Gali Finałowej w Warszawie.
Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej,
w którym oceniana jest kreatywność proponowanych rozwiązań oraz innowacyjność sposobu ich realizacji. Jury z ponad stu nadesłanych zgłoszeń wyłoniło trzech nominowanych w każdej z kategorii. Nominacja jest tym istotniejsza, że oznacza uznanie zarówno ze strony eventowej, jak i CSRowej.
Obóz ADAMED SmartUP to nagroda w programie stypendialnym dla młodzieży w wieku 15-19 lat. Innowacyjny obóz naukowy odbywa się w Warszawie. Uczestnicy w zależności od indywidulanych predyspozycji uczęszczają na zajęcia jednej z czterech grup tematycznych: chemia i biochemia, medycyna i nauki medyczne, inżyniera i robotyka oraz fizyka i nanotechnologie. Obóz prowadzą wykładowcy oraz badacze z najlepszych uczelni oraz ośrodków akademickich w Polsce i na świecie. Zajęcia mają formę nie tylko lekcji praktycznych i teoretycznych, ale także warsztatów uczących młodzież wielu umiejętności miękkich. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 16-29.07.2017 r.
Pozostałe aktualności
Wiosenna edycja ADAMED SmartUP Academy za nami
Wraz z początkiem wiosny ponownie wkroczyliśmy do pracowni trzech polskich uczelni, aby poprzez eksperymenty...
Znów spotkaliśmy się na Zjeździe Absolwentów
Networking wśród młodych naukowców, wieści z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie, inspirujące prezentacje, a...
Zakończyliśmy rozmowy rekrutacyjne
Dobiega końca rekrutacja do 9. edycji programu ADAMED SmartUP – w ubiegły weekend przeprowadziliśmy...
ADAMED SmartUP na Salonie Edukacyjnym Perspektyw
Pod koniec ubiegłego tygodnia byliśmy obecni na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2023, który odbył...