Agata Janczak

Agata jest finalistką w chemicznym konkursie kuratoryjnym!

Agata ma wiele zainteresowań, od sportowych (jazda konna, siatkówka) przez społeczne (psychologia ) aż po naukowe (chemia a w szczególności biochemia, biologia, medycyna). Uwielbia także podróże. Tymi, które wywarły na Agacie największe wrażenie, były podróż do Chin oraz rejs na Pogorii. Ostatnio wprawia się w angielskim. Niestety wszystkiego nie da się pogodzić, dlatego niektóre pasje czekają na wakacje – Agata chciałaby zrobić w tym roku patent żeglarski i pojechać na obóz jeździecki.

Indywidualny program konsultacji edukacyjnych ADAMED SmartUP:

Agata ma zajęcia z przedmiotów, z których potrzebuje poszerzyć wiedzę potrzebną w przygotowaniu do matury czy Olimpiady. Półtorej godziny tygodniowo poświęca na przygotowania do BMAT-ów. Każda godzina zajęć daje Agacie bardzo dużo, a prowadzący pokazują inne, bardziej wnikliwe spojrzenie na dany przedmiot i naprawdę dobrze motywują do pracy.

Największe sukcesy naukowe:

Największe osiągnięcia naukowe Agaty to wystartowanie w Olimpiadzie, tytuł finalistki w chemicznym konkursie kuratoryjnym, odbycie stażu na Wydziale Chemicznym PW oraz zostanie stypendystką programu ADAMED SmartUP.

Dalsze plany naukowe:

Agata chciałaby zdobyć tytuł finalisty lub laureata na Olimpiadzie Chemicznej, zdać dobrze maturę, a następnie dostać się na Medycynę na Oxbridge. W wakacje chciałaby też odbyć staże medyczne lub biologiczne, tak by rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę w tym zakresie.