Bartosz Gąsiorkiewicz

Bartek jest laureatem Olimpiady Biologicznej!

Absolwent XIV Liceum im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu, laureat pierwszego stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej, brązowy medalista XXV Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej w Indonezji oraz stypendysta programu dla wybitnie zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Aktualnie student pierwszego roku medycyny w Krakowie.

Indywidualny program konsultacji edukacyjnych ADAMED SmartUP:

Bartosz ma możliwość udziału w zajęciach w Zakładzie Biotechnologii Medycznej Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dzięki nim, może on nabrać doświadczenia w pracy laboratoryjnej przez uczestniczyć w procesie badawczym. Ma możliwość nie tylko rozwijać swoje zainteresowania, ale również rozwijać się naukowo w stopniu znacznie większym, niż umożliwiłby to zwykły tok studiów.

Największe sukcesy naukowe:

Bartosz jest laureatem pierwszego stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej, brązowym medalistą XXV Międzynarodowej Olimpiady Biologicznej w Indonezji, stypendystą programu dla wybitnie zdolnych Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, a obecnie studentem pierwszego roku medycyny na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Dalsze plany naukowe:

Bartosz planuje staż naukowy w placówce badawczej.