Michał Bączyk

Michał jest Finalistą Olimpiady Matematycznej!

Uczeń XIV Liceum im. Stanisława Staszica w Warszawie. Już w pierwszej klasie został finalistą LXV i LXVI Olimpiady Matematycznej oraz LXIV Olimpiady Fizycznej. Zwycięzca 27. Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej. Obecnie realizuje autorski projekt naukowy we współpracy z Wydziałem Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Indywidualny program konsultacji edukacyjnych ADAMED SmartUP:

Michał otrzymał pomoc w przygotowaniu aplikacji na University of Cambridge (UK), w organizacji wyjazdu na egzamin do University of Cambridge wraz ze sfinansowaniem biletów lotniczych oraz uczestniczył w Oxbridge Preparation Weekend – kursie przygotowawczym do rozmowy kwalifikacyjnej na University of Cambridge. Uczestniczył także w zajęciach przedmiotowych z matematyki, języka angielskiego i języka polskiego.

Największe sukcesy naukowe:

Michał posiada szereg sukcesów naukowych, którymi są między innymi otrzymanie tytułu finalisty LXV i LXVI Olimpiady Matematycznej, finalisty LXIV Olimpiady Fizycznej oraz Zwycięzcy 27. Konkursu Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej. Dodatkowo, realizuje autorski projekt naukowy we współpracy z Wydziałem Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, a także otrzymał oferty studiowania fizyki z University of Cambridge, Imperial College London, University College London, Warwick University oraz Durham University (UK).

Dalsze plany naukowe:

Michał będzie studentem jednej z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie – University of Cambridge. Liczy na to, że studia pozwolą mu otworzyć się na nieznane, poszerzyć horyzonty oraz jak najlepiej się rozwinąć. W wymiarze długoterminowym będzie to więc znakomita szansa na znalezienie pracy, która każdego dnia będzie sprawiała mu przyjemność. Wszystko co wyniesie z tak niesamowitej, niezapomnianej przygody będzie zawsze procentować.