ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

Wykładowcy i Ambasadorzy

POZNAJ NASZYCH WYKŁADOWCÓW

Wykładowcy ADAMED SmartUP to wyjątkowa grupa osób. Wybitni naukowcy z niezwykłym talentem dydaktycznym udowadniają, że każdy problem naukowy można zrozumieć, a rozmowy o nauce są po prostu ciekawe. Teorię wspiera praktyka, bo ADAMED SmartUP to również wiele eksperymentów i doświadczeń naukowych z wykorzystaniem najnowszego sprzętu laboratoryjnego.

 

Poznaj naszych wykładowców

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

Jeśli myślisz, że jesteś za młody na naukowca, to Ambasadorzy ADAMED SmartUP szybko wyprowadzą Cię z błędu. Zespół stanowi sześcioro młodych pasjonatów nauki, którzy swoimi osiągnięciami mogą zawstydzić niejednego absolwenta uniwersytetu. Od nowatorskich zastosowań druku 3D, poprzez znaczenie owadów do wprowadzenia pojedynczych fotonów w światłowody – nasi Ambasadorzy swoją pasją do nauk ścisłych przekonują, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie.

 

Poznaj naszych ambasadorów

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.