ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

Wykładowcy i Ambasadorzy

POZNAJ NASZYCH WYKŁADOWCÓW

Wykładowcy ADAMED SmartUP to wyjątkowa grupa osób. Wybitni naukowcy z niezwykłym talentem dydaktycznym udowadniają, że każdy problem naukowy można zrozumieć, a rozmowy o nauce są po prostu ciekawe. Teorię wspiera praktyka, bo ADAMED SmartUP to również wiele eksperymentów i doświadczeń naukowych z wykorzystaniem najnowszego sprzętu laboratoryjnego.

 

POZNAJ NASZYCH AMBASADORÓW

Jeśli myślisz, że jesteś za młody na naukowca, to Ambasadorzy ADAMED SmartUP szybko wyprowadzą Cię z błędu. Zespół stanowi sześcioro młodych pasjonatów nauki, którzy swoimi osiągnięciami mogą zawstydzić niejednego absolwenta uniwersytetu. Od nowatorskich zastosowań druku 3D, poprzez znaczenie owadów do wprowadzenia pojedynczych fotonów w światłowody – nasi Ambasadorzy swoją pasją do nauk ścisłych przekonują, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie.

 

Patroni honorowi

Partnerzy

Logo Logo Logo

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.