Kontakt

Jestem:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Adamed z siedzibą przy ul.Karowej 31A, 00-324 Warszawa. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@fundacjaadamed.pl.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zdane za pomocą formularza pytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w opisywanym celu przez niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
Dane osobowe mogą zostać udostępnione fundatorowi Fundacji - spółce Adamed Pharma S.A. a także dostawcom systemów informatycznych i podwykonawcom, z którymi współpracuje Administrator.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne aby użyć formularza kontaktowego.

Dziękujemy!

Twoja wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wystąpił błąd!

Twoja wiadomość nie została wysłana. Proszę spróbować później.

Organizator programu

ADAMED SmartUP:

Strona www
Fundacja Adamed
ul. Karowa 31A
00-324 Warszawa
Dane kontaktowe
Biuro prasowe

Strona www biura prasowego:

fundacja-adamed.prowly.com

Kontakt z biurem prasowym:

biuroprasowe@fundacjaadamed.pl

Chcesz porozmawiać z naszymi laureatami?

Zajrzyj do zakładki Laureaci.