ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

Nauka w sieci

The Naked Scientists

The Naked Scientists to grupa naukowców z Uniwersytetu w Cambridge, którzy za pomocą nauki starają się wyjaśnić otaczające nas w codziennym życiu zjawiska.

www.thenakedscientists.com/

Projektor Jagielloński

Magazyn popularnonaukowy przedstawiający osiągnięcia i badania prowadzone przez naukowców związanych z Uniwersytetem Jagiellońskim.

http://www.projektor.uj.edu.pl/

American Scientist

Strona główna jednego z najlepszych amerykańskich czasopism naukowych, zawierająca artykuły światowej sławy uczonych i inżynierów.

www.americanscientist.org/

redOrbit

RedOrbit to świeża porcja wiadomości o naukach ścisłych, kosmosie, zdrowiu i technologii podana w zabawny i wciągający sposób.

http://www.redorbit.com/

How Stuff Works

Portal popularnonaukowy zawierający artykuły i filmy dotyczące zarówno naukowej strony codziennego życia, jak i bardziej fundamentalnych kwestii ze świata nauki.

www.howstuffworks.com/

Nature.com

Jedna z najbardziej popularnych stron naukowych w Internecie, którą co miesiąc odwiedza 6 milionów unikalnych użytkowników. Publikuje ona wyniki badań naukowych prowadzonych przez naukowców z całego świata.

http://www.nature.com

Discovery

Strona najbardziej znanego kanału telewizyjnego o tematyce naukowej, na której prócz aktualnej ramówki znajdziemy informacje i klipy na temat wszystkich zawartych w niej programów.

www.discovery.com/

Space.com

Portal na bieżąco dostarcza informacji o otaczającym nas wszechświecie, technologii i astronomii. Wśród artykułów o najnowszych odkryciach NASA znajdują się również filmy oraz niesamowite zdjęcia.

http://www.space.com/

Patroni honorowi

Partnerzy

Logo Logo Logo

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.