ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

Nauka w sieci

How Stuff Works

Portal popularnonaukowy zawierający artykuły i filmy dotyczące zarówno naukowej strony codziennego życia, jak i bardziej fundamentalnych kwestii ze świata nauki.

www.howstuffworks.com/

Nature.com

Jedna z najbardziej popularnych stron naukowych w Internecie, którą co miesiąc odwiedza 6 milionów unikalnych użytkowników. Publikuje ona wyniki badań naukowych prowadzonych przez naukowców z całego świata.

http://www.nature.com

Discovery

Strona najbardziej znanego kanału telewizyjnego o tematyce naukowej, na której prócz aktualnej ramówki znajdziemy informacje i klipy na temat wszystkich zawartych w niej programów.

www.discovery.com/

Space.com

Portal na bieżąco dostarcza informacji o otaczającym nas wszechświecie, technologii i astronomii. Wśród artykułów o najnowszych odkryciach NASA znajdują się również filmy oraz niesamowite zdjęcia.

http://www.space.com/

ScienceDaily

Na stronie Science Daily znajdziemy najświeższe informacje dotyczące dosłownie wszystkich dziedzin nauki, od medycyny aż po geologię.

www.sciencedaily.com/

LiveScience

To strona informująca o przełomowych wydarzeniach ze świata nauki, technologii, zdrowia, środowiska, kultury i historii. Wszystko zawarte w ciekawych artykułach, filmach, zdjęciach i quizach.

http://www.livescience.com/

New Scientist

Portal popularnonaukowego tygodnika wydawanego w Australii i USA, na którym znajdziemy wszystkie najważniejsze wydarzenia z niemal każdej dziedziny nauki.

www.newscientist.com/

TreeHugger

Strona poświęcona tematyce zrównoważonego rozwoju. Obejmuje ona dyskusje na temat designu, technologii, transportu, nauki, zdrowia i środowiska.

http://www.treehugger.com/

Patroni honorowi

Partnerzy

Logo Logo Logo

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.