Formularz rejestracyjny

Niestety rejestracja nie powiodła się, spróbuj ponownie później. W razie dalszych problemów skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.
Podany adres e-mail jest już zarejestrowany.

Edycja X

Interesują Cię nauki ścisłe? Jesteś spragniony wiedzy i naukowych doświadczeń? Chcesz otworzyć sobie drzwi do najlepszych uczelni? Jeśli chociażby na jedno z pytań odpowiedziałeś „TAK” to sprawdź swoje umiejętności i zyskaj szansę na udział w wyjątkowym obozie naukowym oraz stypendium naukowe.

Od 1 września br. do 15 stycznia 2024 r. weź udział w naszej grze rekrutacyjnej, w której zmierzysz się z zagadnieniami z dziedzin: biologii, chemii, medycyny, technologii oraz astrofizyki.

Użytkowników z najlepszymi wynikami zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji programu ADAMED SmartUP.

Harmonogram

Rejestracja

01.09.2023-15.01.2024

Rekrutację do programu stypendialnego rozpoczyna gra rekrutacyjna. By wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na tej stronie. Następnie, zarejestrowani użytkownicy mierzą się z zadaniami z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was zupełnie nową grę – pełną wciągających zadań naukowych oraz zagadek.

Wysyłka aplikacji

25.01.2024-16.02.2024

W drugim etapie rekrutacji osoby z najlepszymi wynikami w naszej grze zostają zaproszone do przesłania aplikacji składającej się m. in. z listu motywacyjnego, ocen ze świadectwa szkolnego oraz referencji wystawionych przez szkołę.

Ocena aplikacji

17.02.2024-28.02.2024

Dotychczasowe sukcesy zakwalifikowanych do drugiego etapu uczestników oceniane są przez Przedstawicieli Fundacji Adamed oraz osoby związane z programem ADAMED SmartUP.

ZAPROSZENIE NA ROZMOWY KWALIFIKACYJNE

29.02.2024

W oparciu o ocenę przesłanych dokumentów organizatorzy programu zapraszają wybrane grono uczestników na indywidualne spotkania z członkami Komisji Konkursowej Fundacji Adamed.

Rozmowy kwalifikacyjne

16-17.03.2024

Podczas rozmów z kandydatami członkowie komisji rekrutacyjnej weryfikują wiedzę, umiejętności i zaangażowanie młodych naukowców.

Obóz naukowy

Lipiec 2024

Osoby, które pomyślnie przejdą przez wszystkie etapy rekrutacji wyjeżdżają na innowacyjny obóz naukowy, na którym spotyka się najzdolniejsza młodzież w kraju. Zajęcia prowadzone są w czterech grupach tematycznych: medycyna i nauki medyczne, chemia i biochemia, inżynieria i robotyka oraz fizyka i nowe technologie. To dwa tygodnie wypełnione zajęciami praktycznymi, wykładami, a także licznymi wycieczkami i aktywnościami pozanaukowymi.

Program stypendialny

Rekrutacja do 10. Edycji programu ADAMED SmartUP właśnie się rozpoczęła.