ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

Nauka w sieci

American Scientist

Strona główna jednego z najlepszych amerykańskich czasopism naukowych, zawierająca artykuły światowej sławy uczonych i inżynierów.

www.americanscientist.org/

ASAPScience

Kanał na YouTube zapewniający regularną dawkę ciekawostek naukowych przedstawionych w dowcipny, nietuzinkowy sposób.

youtube.com/user/AsapSCIENCE

Centrum Nauki Kopernik

Strona internetowa Centrum Nauki Kopernik w Warszawie umożliwia m.in. zapoznanie się z opisem i godzinami otwarcia jego interaktywnych ekspozycji, jak również lekturę różnych ciekawostek ze świata nauki.

www.kopernik.org.pl

Coursera

Na stronie organizacji Coursera macie możliwość zapisania się na kursy on-line, na których możecie poznać wszystko, od podstaw danego przedmiotu aż po związane z nim skomplikowane i specjalistyczne zagadnienia.

www.coursera.org

Discovery

Strona najbardziej znanego kanału telewizyjnego o tematyce naukowej, na której prócz aktualnej ramówki znajdziemy informacje i klipy na temat wszystkich zawartych w niej programów.

www.discovery.com/

Eduscience

Eduscience to innowacyjna platforma udostępniająca bezpłatnie materiały edukacyjne z zakresu nauk ścisłych oraz przyrodniczych, przygotowywane przez naukowców Polskiej Akademii Nauk.

www.eduscience.pl

EdX

Na stronie EdX znajdziecie internetowe wersje najlepszych kursów z wielu dziedzin nauki firmowanych przez renomowane uniwersytety z całego świata, takie jak MIT czy Oxford University.

www.edx.org

Fiztaszki

Strona internetowa grupy młodych polskich fizyków, lubiących podchodzić do otaczających nas zjawisk fizycznych w nietuzinkowy, wciągający sposób. Redaktorem naczelnym tego portalu jest Michał Krupiński, jeden z naszych wykładowców, którego filmy możecie zobaczyć tutaj: https://adamedsmartup.pl/wykladowcy/michal-krupinski

fiztaszki.pl/

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.