ADAMED ADAMED ADAMED ADAMED

O programie

Pobierz folder o programie.

Na naszej stronie znajdziesz wiele inspiracji od najlepszych polskich i zagranicznych wykładowców. Dowiesz się, gdzie najlepiej studiować w Polsce i za granicą oraz jak wygląda kariera naukowa.

W zakładce „Wykładowcy i Ambasadorzy” poznasz naszych popularyzatorów nauki, którzy w zakładce „Akademia” w ciekawy i przystępny sposób zaprezentują Ci różne tematy naukowe. Dzięki naszym Ambasadorom dowiesz się, jak w młodym wieku można odnosić sukcesy naukowe.

Zostań naukowcem” to baza danych zawierająca informacje o studiach, obozach oraz kursach naukowych w Polsce i za granicą, a także wskazówki, jak się na nie dostać. Znajdziesz tu linki do inspirujących stron z całego świata, możesz spróbować swoich sił w próbnym teście wzorowanym na międzynarodowych egzaminach.

Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę, udowodnić innym, że masz talent do nauk ścisłych, i wygrać wyjazd na wakacyjny kurs naukowy, zarejestruj się do rekrutacji w programie stypendialnym, podejmij wyzwanie i pokaż nam, że to właśnie Ciebie szukamy!

Program ADAMED SmartUP jest realizowany przez Fundację Grupy Adamed. Fundacja Grupy Adamed została stworzona aby wpierać działalność badawczo-rozwojową, naukową i oświatową w obszarze nauk ścisłych i przyrodniczych oraz wspierać rozwój młodzieży i środowiska naukowego.

Pomysłodawcą programu ADAMED SmartUP jest Michał Adamkiewicz – który już w wieku 12 lat zbudował własną drukarkę 3D. Uczęszczał na kursy organizowane przez John Hopkins Center for Talented Youth. Te kursy oraz London International Youth Science Forum były inspiracją do projektu ADAMED SmartUP. Z inicjatywy Michała pierwszy tego typu program został stworzony w Polsce.

Grupa Adamed to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która została utworzona od podstaw na bazie polskiej myśli naukowej i własnych patentów. Dziś firma jest producentem ponad 250 produktów oferowanych pacjentom w 60 krajach świata. Tworzy konsorcja naukowo-badawcze z wiodącymi uczelniami oraz instytutami naukowymi.

Rejestracja na platformie www

(od 01.09.2016 r. do 15.01.2017 r.)

Gra rekrutacyjna

(od 17.10.2016 r. do 16.01.2017 r.)

Wysyłka aplikacji

(od 23.01.2017 r. do 16.02.2017 r.)

Ocena aplikacji

(od 20.02.2017 r. do 20.03.2017 r.)

Rozmowy kwalifikacyjne

(7-9.04.2017 r.)

Obóz naukowy

(16-29.07.2017 r.)

Zobacz, jak wyglądał obóz naukowy ADAMED SmartUP 2016

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.