Zakończyliśmy grę rekrutacyjną do 10. jubileuszowej edycji programu ADAMED SmartUP!

19 stycznia 2024

W poniedziałek, 15 stycznia o godzinie 23.59 zamknęliśmy rejestrację do 10. edycji programu ADAMED SmartUP. W tym roku zgłosiło się 9550 chętnych – to o ponad pół tysiąca więcej niż w ubiegłorocznej odsłonie.

Pierwszy etap rekrutacji ruszył 1 września 2023 r. i polegał na naukowej grze online. Nie był to jednak typowy test z podręcznikowej wiedzy. – celem było sprawdzenie umiejętności niezbędnych naukowcom, szczególnie analitycznego myślenia i znajdowania nieszablonowych rozwiązań.

Łącznie gracze zdobyli ponad 58 tys. punktów. 130 osób uzyskało wynik ponad 100 punktów, zaś najwyższy wynik osiągnęło dwóch graczy – zdobywając po 209 punktów.

Do dalszych etapów zaprosimy już tylko wybrane osoby – te, które wzięły udział w grze rekrutacyjnej i zdobyły odpowiednią liczbę punktów. Okres składania aplikacji potrwa od 25 stycznia do 16 lutego do godziny 23:59.

Przypominamy – motywem przewodnim naszej tegorocznej gry rekrutacyjnej były zawody i technologie przyszłości. Do programu zaprosiliśmy osoby w wieku 14-18 lat. 50 najlepszych graczy, po przejściu kolejnych etapów rekrutacji, latem weźmie udział w obozie dla młodzieży pasjonującej się naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Przez dwa tygodnie zajęcia praktyczne i teoretyczne poprowadzą wykładowcy najlepszych uczelni w Polsce i na świecie.

To jednak nie koniec. 10 uczestników otrzyma tytuł laureata i pakiet indywidualnych, 10-miesięcznych konsultacji naukowych. Z kolei trójka zwycięzców zostanie przez nas uhonorowana stypendium naukowym w wysokości 40 tys. zł! 10. jubileuszowa edycja ADAMED SmartUP trwa!

 

Pozostałe aktualności

Za nami 5. Zjazd Absolwentów programu ADAMED SmartUP

25 kwietnia 2024

Za nami 5. Zjazd Absolwentów programu ADAMED SmartUP 20 i 21 kwietnia br., już...

Rekrutacja do 10. edycji programu ADAMED SmartUP zakończona! Znamy finałową pięćdziesiątkę uczestników letniego obozu naukowego

9 kwietnia 2024

Zakończyliśmy rekrutację do jubileuszowej 10. edycji programu ADAMED SmartUP. W tym roku w grze...

Sylwetki absolwentów: Kamila Trafna i Maria Waligórska – „Brainhack Warsaw”

8 kwietnia 2024

Uwielbiamy się chwalić osiągnięciami naszych zdolnych absolwentek i absolwentów. Dzisiaj dzielimy się historią Kamili...

Warszawa, Lublin, Kraków – trwają zapisy na wiosenną edycję warsztatów z cyklu ADAMED SmartUP Academy

19 marca 2024

Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty w ramach wiosennej edycji ADAMED SmartUP Academy! Naukowe spotkania...