Edycja V

Interesują Cię nauki ścisłe? Jesteś spragniony wiedzy i naukowych doświadczeń? Chcesz otworzyć sobie drzwi do najlepszych uczelni? Jeśli chociażby na jedno z pytań odpowiedziałeś „TAK” to sprawdź swoje umiejętności i zyskaj szansę udział w wyjątkowym obozie naukowym oraz na stypendium naukowe.

Od 1 października br. do 15 stycznia 2019 r. weź udział w naszej grze alternatywnej rzeczywistości, w której zmierzysz się z zagadnieniami takich przedmiotów jak: biologia, chemia, fizyka i matematyka.

Użytkowników z najlepszymi wynikami zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji programu ADAMED SmartUP.

Nauka czyni mistrzów – dołącz do tego grona poprzez naszą grę!

Harmonogram

Rejestracja do programu

01.10.2018 -15.01.2019

Rekrutację do programu stypendialnego rozpoczyna wirtualna gra alternatywnej rzeczywistości. By wziąć w niej udział, wystarczy zarejestrować się na tej stronie. Następnie, zarejestrowani użytkownicy mierzą się z zadaniami z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. Gra weryfikuje nie tylko podejście do stawianych problemów, poziom wiedzy czy sposób myślenia, ale także umiejętności łączenia ze sobą faktów.

Wysyłka aplikacji

22.01-17.02.2019

W drugim etapie rekrutacji osoby z najlepszymi wynikami w naszej grze zostają zaproszone do przesłania aplikacji składającej się z: CV, listu motywacyjnego, świadectwa szkolnego oraz referencji wystawionych przez szkołę.

Ocena aplikacji przez Radę Naukową

18.02-18.03.2019

Dotychczasowe sukcesy zakwalifikowanych do drugiego etapu uczestników oceniane są przez przedstawicieli Fundacji Grupy Adamed oraz wybitne osobistości ze świata nauki.

Zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne

22.03.2019

W oparciu o ocenę przesłanych dokumentów organizatorzy programu zapraszają wybrane grono uczestników na indywidualne spotkania z członkami Rady Naukowej.

Rozmowy kwalifikacyjne z Radą Naukową

06.04.2019

Na podstawie rozmów zostaje wyłonionych 50 najlepszych uczniów.

Innowacyjny obóz naukowy

lipiec 2019

Osoby, które pomyślnie przejdą przez wszystkie etapy rekrutacji wyjeżdżają na innowacyjny obóz naukowy, na którym spotyka się najzdolniejsza młodzież w kraju. Zajęcia prowadzone są w czterech grupach tematycznych: medycyna i nauki medyczne, chemia i biochemia, inżynieria i robotyka oraz fizyka i nowe technologie. To dwa tygodnie wypełnione zajęciami praktycznymi, wykładami, a także licznymi wycieczkami i aktywnościami pozanaukowymi.

Formularz rejestracyjny

Aby dokończyć rejestrację wejdź na skrzynkę pocztową i kliknij w link aktywacyjny.
Niestety rejestracja nie powiodła się, spróbuj ponownie później. W razie dalszych problemów skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy.

Program stypendialny

1 października ruszyła rejestracja
do gry o stypendium

Jesteś spragniony wiedzy i naukowych doświadczeń?
To właśnie dla Ciebie powstał program ADAMED SmartUP.
Pozwól uczynić z siebie mistrza!

Serwis na swoich stronach www wykorzystuje m.in. pliki cookies

w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności.